top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl Kayıt Olabilirim?
  Sitede bulunan Kayıt Ol linkine tıkladıktan sonra bir başvuru formuyla karşılaşacaksın. Başvuru formunu doldurman gerekiyor. Giriş yapıp eğitimlere başlayabilmen için bir onay e-postası alacaksın. Sonrasında eğitimlerin tadını çıkarmaya başlayabilirsin.
 • Eğitimler ücretli mi?
  Hayır, eğitimler ücretli değildir.
 • Şifremi unuttum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  Sitede bulunan giriş yap sekmesine tıkladığında kullanıcı adı ve şifreni girdiğin alanda “Şifremi Unuttum” bağlantısını göreceksin. Şifreni yenilemek için daha önce sisteme kayıt olduğun e-posta adresine yenileme e-postası göndererek yeni şifreni belirleyebilirsin.
 • E-posta adresimle giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  Kayıt yaptığın e-postadan farklı bir e-posta ile giriş yapmaya çalışıyor olabilirsin. Kayıt olduğun e-posta adresi olduğuna eminsen ve giriş sağlayamıyorsan konuyla ilgili ofis@kagider.org adresine e-posta gönderebilirsin. En kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsin.
 • Eğitim videoları çalışmıyor. Ne yapmalıyım?
  Eğitim videolarını internet bağlantı hızının düşük olması sebebiyle izleyemiyor olabilirsin. Daha hızlı bir internet bağlantısına eriştikten sonra tekrar denemelisin. Sorun devam ederse ofis@kagider.org adresine e-posta gönderebilirsin.
 • Eğitimleri tamamladıktan sonra sertifika veriliyor mu?
  Evet, tüm eğitimleri tamamlayan kişiler sertifika almaya hak kazanıyor. Herhangi bir problem halinde ofis@kagider.org ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kayıt sonrası şifrem ulaşmadı, ne yapabilirim?"
  Şifreniz kayıt aşamasında ilettiğiniz e posta adresinize gönderilmektedir. Bazı durumlarda gelen e postalar Junk/ Gereksiz kutusuna düşebiliyor, bu alanları da kontrol etmenizi rica ederiz. Hala ulaşmaması durumunda şifrenizi ofis@kagider.org ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.
 • Eğitimlere kayıt olmak için bir kriter var mıdır?
  Herhangi bir kriter bulunmamaktadır. Dileyen herkes portala ÜCRETSİZ olarak kayıt oluşturabilir. Sadece portaldaki eğitimleri 1 ay içerisinde tamamlamayan kişilerin kayıtları PASİF e alınmaktadır.
bottom of page