Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Kayıt Olabilirim?


Sitede bulunan Kayıt Ol linkine tıkladıktan sonra bir başvuru formuyla karşılaşacaksın. Başvuru formunu doldurman gerekiyor. Giriş yapıp eğitimlere başlayabilmen için bir onay e-postası alacaksın. Sonrasında eğitimlerin tadını çıkarmaya başlayabilirsin.
Şifremi unuttum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?


Sitede bulunan giriş yap sekmesine tıkladığında kullanıcı adı ve şifreni girdiğin alanda “Şifremi Unuttum” bağlantısını göreceksin. Şifreni yenilemek için daha önce sisteme kayıt olduğun e-posta adresine yenileme e-postası göndererek yeni şifreni belirleyebilirsin.
E-posta adresimle giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?


Kayıt yaptığın e-postadan farklı bir e-posta ile giriş yapmaya çalışıyor olabilirsin. Kayıt olduğun e-posta adresi olduğuna eminsen ve giriş sağlayamıyorsan konuyla ilgili ofis@kagider.org adresine e-posta gönderebilirsin. En kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsin.
Eğitim videoları çalışmıyor. Ne yapmalıyım?


Eğitim videolarını internet bağlantı hızının düşük olması sebebiyle izleyemiyor olabilirsin. Daha hızlı bir internet bağlantısına eriştikten sonra tekrar denemelisin. Sorun devam ederse ofis@kagider.org adresine e-posta gönderebilirsin.
Eğitimleri tamamladıktan sonra sertifika veriliyor mu?


Evet, tüm eğitimleri tamamlayan kişiler sertifika almaya hak kazanıyor. Herhangi bir problem halinde ofis@kagider.org ile iletişime geçebilirsiniz.
Kayıt sonrası şifrem ulaşmadı, ne yapabilirim?


Şifreniz kayıt aşamasında ilettiğiniz e posta adresinize gönderilmektedir. Bazı durumlarda gelen e postalar Junk/ Gereksiz kutusuna düşebiliyor, bu alanları da kontrol etmenizi rica ederiz. Hala ulaşmaması durumunda şifrenizi ofis@kagider.org ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.
Eğitimlere kayıt olmak için bir kriter var mıdır?


Herhangi bir kriter bulunmamaktadır. Dileyen herkes portala ÜCRETSİZ olarak kayıt oluşturabilir. Sadece portaldaki eğitimleri 1 ay içerisinde tamamlamayan kişilerin kayıtları PASİF e alınmaktadır.
Eğitimler ücretli mi?


Hayır, eğitimler ücretli değildir.