top of page

Eğitmenlerle Tanışma Ödülünü Kazananlar

Ödül Duyurusu: KUTLUYORUZ!

Eğitmenlerle tanışacak isimler belli oldu! Portalda yer alan 67 videoyu ilk izleyen 30 kişi eğitmenlerle Şubat ayında buluşuyor. İsmin yer alıyor mu aşağıdan kontrol etmeyi unutma. Ayrıca tüm eğitimleri tamamlayanlar arasından 2 isim kura ile KAGİDER Ocak ayı kahvaltı toplantısına davetiye kazandı!

  1. Aysel Uysal                                 

  2. Berna Kahraman                       

  3. Bersu Kılıç                                   

  4. Binnur Çalışkanlar           

  5. Büşra Tuana                              

  6. Cansu Bektaşlı                           

  7. Dila Aysu                                      

  8. Dilan Özkan                                 

  9. Ecem Kahraman                    

  10. Edanur Bozkurtlu                      

16. Gökçe Ak

17. Handenur Tomaşoğlu

18. İrem Çelikkol

19. Kader Gümrük

20. Kerime Onuk

21. Lütfiye Aslan

22. Maksude Tuğçe Zile

23. Nur Azapağası

24. Salime Durmaz

25. Selin Işık

26. Serpil Gülçiçek

27. Sıla Demirkol

28. Sinem Akay

29. Sude Kocaman

30. Tuğçe Alğan

Eğitim videolarının tamamını izleyen ilk 30 kişi videolarını izlediğin eğitmenlerden birisiyle tanışma fırsatını yakalıyor.

11. Elif Kaya

12. Esma Atasever

13. Esra Alatekin

14. Esra Nur Nalcı

15. Evin Bağı

Banu Koç Çakan.JPG
Servisimin cömert Tuğçe Zile.jpg
Dila_Aysu_Servisimin_Cömert.jpg

Lütfiye Aslan ve İrem Çelikkol videosunu izlediği Banu Koç Çakan ile tanıştı.

Maksude Tuğçe Zile ve Dila Aysu Servisimin Cömert ile tanışarak keyifli zaman geçirdi. 

Dila Aysu, ''Servisimin Hanım ile Düş Ortağım eğitimlerini tamamlayan şanslı isimler arasında seçilerek sohbet etme fırsatı buldum. Sohbetimiz esnasında kariyer sürecimden kişisel olarak kendimi geliştirmem gereken özelliklerime kadar bana her anlamda yol gösterdi ve deneyimlerini paylaştı. Kendisini daha yakından tanıma imkanı bulduğum bu keyifli sohbet için Servisimin Cöert'e ve bu imkânı sunan KAGİDER'e çok teşekkür ederim.

Sude Kocaman- Müge Çevik.jpg

Müge Çevik ile tanışan Sude Kocaman, ''Portaldaki videolar bilgilerimin tazelenmesini hatta gözden kaçırdığım bazı şeyleri öğrenmemi sağladı. Portal herkesin işine yarayacak çok önemli tavsiyeler ve bilgiler ile dolu. Bu yüzden kendine bir şeyler katmak isteyen herkese bu portalı tavsiye ediyorum. 

Tanışma ödülünden sonra elbette ki çok mutlu oldum. Bana inanılmaz bir kapı açtı ve tam umutsuzluğa kapılmışken beni oradan çıkardı. Bunun için çok minnettarım.

Serpil Gülçiçek- Ufuk Tarhan.jpg
Selin Badem- Ufuk Tarhan.JPG

Selin Işık ve Serpil Gülçiçek, Ufuk Tarhan ile skype görüşmesinde bir araya geldi.Serpil Gülçiçek diyor ki;''Düş Ortağım, düşlerimizin imkansız olmadığını aksine bu yolda yılmadan istersek başarabildiğimizin kanıtıdır.

 ( Ufuk TARHAN'la görüşmek  gibi çok teşekkürler)''

Selin Işık diyor ki; ''Düş ortağım ile ilgili ilk maili aldığımızda projeyi merak edip inceledim ve beklentimin ötesi bir içerikle  karşılaştım. Alanlarında lider olan başarılı kadınlardan konuya özel anlatılmış kısa videoları hem çok pratik hem çok faydalıydı. Öyle ki her eğitim sonunda motivasyonumun arttığını ve daha hevesle çalıştığımı farkettim. Öğle araları, iş araları,  iş çıkışına yakın zamanalar bulabildiğim her anı videoları izleyerek değerlendirdim. Düş ortağı projesinden çok faydalandım, her genç kadının da aynı faydayı sağlamasını çok isterim. Bu imkanı bize sağlayan herkese teşekkür ederim

Bersu Kılıç- MelekBarElmas.png

Melek Bar Elmas ile skype dan tanışma fırsatı yakalayan Bersu Kılıç'ın portal hakkındaki yorumları: ''Öncelikle Düş ortağım projesi ile tanışma fırsatı yakaladığım Melek Bar Elmas Hanım'a yoğun iş temposunda bana vakit ayırdığı, sorularıma itina ile cevap verdiği için ve KAGİDER ailesine bu güzel tanışmaya vesile olduğu için teşekkür ederim. Melek Hanım ile konuşmamız bana yeni bir bakış açısı kazandırdı ve sektörle ilgili farklı alternatifleri görmemi sağladı. Portadaki videolar ise alanında uzmanlaşmış, başarılı ve deneyimli kadınları dinlemek geleceğe dair umutlarımı arttırdı ve bu yolda ilerlemek için duyduğum heyecanı tazeledi. 

Büşra Tuana- Dilan Özkan, Bahar Kayseril

Büşra Tuana ve Dilan Özkan videosunu izlediği eğitmenlerden Bahar Kayserilioğlu ile ile tanıştı.

Dilan Özkan diyor ki; Sevgili Bahar Hanım'la 5 Mart 2019 tanışma fırsatı bulduk.Bu süreçte hem bize yol gösterdi hem de kendi tecrübelerini anlattı.Bahar Hanım'dan çok kıymetli bilgiler aldık. Artık ayaklarımız daha sağlam ve daha net kariyer hedeflerimiz oluştu. KAGİDER ailesine ve Bahar Hanıma teşekkür ederiz.. 

Ece Çiftçi ile görüşmesini gerçekleştiren Esra Nur Nalcı.

Kahvaltı Toplantısı Ödülünü Kazananlar

Ocak Ayı Kahvaltı Toplantısı Ödülünü Kazananlar:

1. Ezgi Dilan Şeker

2. Damla Ünsever

Kahvaltı toplantısı kazananları selen.jp
Kahvaltı toplantısı kazananları.jpg

Ödülü kazanan Damla Ünsever ve Ezgi Dİlan Şeker KAGİDER Başkanı Sanem Oktar ve Yönetim Kurulu Üyesi Selen Erdeniz'le tanışarak sohbet etme imkanı buldu.

Şubat Ayı Kahvaltı Toplantısı Ödülünü Kazananlar:

1.Sümeyye Öcal                                          
2.Ennur Bengisu Özen                               

Şubat ayı kahvaltı toplantısı- Ennur ve

Kahvaltı toplantısı ödülünü kazanan Sümeyye Öcal ve Ennur Bengisu Özen Sanem Oktar ile tanıştı.

Sümeyye Öcal diyor ki; ''Bu kahvaltıya giderken bu denli sıcak bu denli umut verecek başarılı kadınlarla   birarada olabileceğimi düşünmemiştim. İnsan böyle bir ortama girdiğinde onlarca vizyon sahibi, onlarca başarılı kadından etkilenmeden onlardan biri olmak isteğine kapılmadan duramıyor. KAGİDER Başkanı Sanem Oktar'ın konuşmasını dinlerken o heyecanı, o duyguları o kadar güzel yansıttı ki birden ileride bu kuruluşun bir parçası olmak için nasıl istek duyduğumun, istediğinde kadınların başaramayacağı hiçbir şey olmadığının farkına varmamı sağladı.''

Mart Ayı Kahvaltı Toplantısı Ödülünü Kazananlar:

1.Büşra Lütfiyeoğlu                                    
2.Serap Gültoprak                          

Mart kahvaltı toplantısı.jpg
Mart kahvaltı toplantısı.jpg_.jpg

"Networking- Ertuğrul Belen" Eğitim Davetiyesi 

IMG_0528.JPG

Tüm eğitimleri tamamlayarak çalıştaya katılanlara Ertuğrul Belen ''İş Dünyasında Linkedln ile Networking'' kitabını hediye etti.

IMG_0515.JPG

KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Servisimin Cömert, Ertuğrul Bey'e İlham Veren Kadınlar kitabını hediye etti.

"Kendini Dinle Anla ve Sev" Eğitim Davetiyesi 

1.Melisa Avşar                                            
2.Nurtaç Eraslan                                       
3.Nihal Bulut

Nurtaç Eraslan-.jpg

Kendini Dinle, Anla ve Sev '' Eğitimine katılan Nurtaç Eraslan şöyle diyor; ''Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığım, eğitim bitişine doğru hissettiğim muhteşem farkındalık, anlayamadığım mutluluk hissi ve belirtemeyeceğim nice hissiyatlar, çözümler, düşünceler için öncelikle Semiha Ünal'a teşekkür ederim.

Tabi bunun yanısıra güleryüzü, ilgisi, sıcakkanlılığı, misafirperveliği için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca eğitimi almama imkan sağlayan ve Semiha Ünal ile tanışma şansını sunan KAGİDER 'e çok teşekkür ederim.

Tabi bunun yanısıra güleryüzü, ilgisi, sıcakkanlılığı, misafirperveliği için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca eğitimi almama imkan sağlayan ve Semiha Ünal ile tanışma şansını sunan KAGİDER 'e çok teşekkür ederim.

Optimist Yayınlarından Girişimcilik ve Kişisel Eğitim Kitap Seti 

1.Gonca  Ziyaretli                                     
2.Leyla Eroğlu Şahin                                 

Leyla Eroğlu Şahin - Kitap Ödülü.jpg

Leyla Eroğlu Şahin diyor ki; ''Sosyal medya vasıtası ile tanıştığım KAGİDER/Düş Ortağım Projesi kısa süre içerisinde kişisel gelişimim için büyük katkılarda bulundu. Her şeyden önce alanında uzman, eğitimli ve güçlü kadınların tecrübe ve tavsiyelerine kolayca ulaşabilmek benim için paha biçilemez bir fırsat oldu. Ayrıca Düş Ortağım’ın düzenlediği aylık ödül  çekilişlerinden kazanmış olduğum girişimcilik ve kişisel eğitim kitap seti, kendimi geliştirmem ve farkındalığımı arttırmam açısından beni daha da teşvik etti. ''

Gonca Ziyaretli.jpg

Gonca Ziyaretli, Düş Ortağım portalında bulunan tüm eğitimleri tamamladı ve yapılan çekilişle Optimist Yayınlarının kitap setini kazandı. 

bottom of page